Eseménynaptár

<<  Június 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

NB I. TABELLA 17/18

1. MOL-Pick Szeged
 2.  Telekom Veszprém
3. Grundfos Tatabánya KC
4. Balatonfüredi KSE
5. Sport36-Komló
6. Csurgói KK
7. CYEB Budakalász
8. Dabas KC VSE
9. Eger SBS Eszterházy
10. Ceglédi KKSE
11. B.Braun Gyöngyös
12. FTC. KN KFT
13. Váci KSE
14. Orosházi FKSE-LINAMAR

Szponzoraink

cimer bss
 abonett  ep
 patent logo infocegled
 
-hummel padló

JV SELECT JPEG
Logo BEMER Group RGB
szzrt-logo
konfido-max-logo
543ce83c1cec8


polimedia

Támogatóink

U9-es csapataink is lejátszották az utolsó mérkőzéseiket.

Hétvégén lejátszották utolsó mérkőzéseiket az u9-es csapataink. Hazai pályán, a Gál József Sportcsarnokba került lebonyolításra a Kisiskolás bajnokság, Kovács László régiójának utolsó fordulója, ahol a Százhalombatta, Gödöllő, Budaörs csapatai mellett 5! ceglédi csapat volt érdekelt.

A srácokat csak a dicséret illeti, hisz a játékukon látszódott az egész éves munkának a gyümölcse, szépen fejlődnek a fiataljaink!

(Csapatképek a cikk végén találhatóak)

 

SZHB. VUK SE - Ceglédi KKSE Várkonyi I. 6-11 (3-5)

Szepesi P.7; Jancsó B.; Németh L.; Kondor P.; Ivádi M.; Fodor Á.; Facskó Á.; Kovács S.1; Márok B.3; Hank J.; Perjési-Szabó F.;

 

Ceglédi KKSE Várkonyi II. - Ceglédi KKSE Református 5-22 (1-9)

CKKSE Várkonyi II.: Sebők J.; Németh D.; Szalai Sz.; Szöllősi Á.3; Nagy A.; Batu Z.; Sinka M.2; Alföldi L.;

CKKSE Református: Kelemen B.2; Bíró M.; Grigor L.2; Kádár Z.; Vincze Z.; Ungvári T.9; Bujáki B.4; Andó F.; Cseh D.; Horváth Gy.5;

 

Ceglédi KKSE Várkonyi I. - Gödöllői KC 14-5 (6-3)

Szepesi P.5; Jancsó B.; Németh L.1; Kondor P1.; Ivádi M.1; Fodor Á.; Facskó Á.; Kovács S.2; Márok B.4; Hank J.; Perjési-Szabó F.;


Ceglédi KKSE Szent Kereszt - Ceglédi KKSE Várkonyi II. 16-9 (7-3)

CKKSE Szent Kereszt: Varga L.5; Bujdosó B.; Bogár B.4; Princz O.4; Hanga L.1; Oláh B.1; Mezei O.1; Kazai F.;

CKKSE Várkonyi II.: Sebők J.; Németh D.; Szalai Sz.; Szöllősi Á.3; Nagy A.; Batu Z.; Sinka M.6; Alföldi L.;


Ceglédi KKSE Református - Ceglédi KKSE Táncsics 7-6 (5-0)

CKKSE Református: Kelemen B.; Bíró M.; Grigor L.1; Kádár Z.; Vincze Z.; Ungvári T.3; Bujáki B.1; Andó F.; Cseh D.; Horváth Gy.2;

CKKSE Táncsics: Jenei M.; Vermes L.; Csorba T.; Dombai O.2; Tóth M.1; Mucsányi B.1; Gál B.; Kovács B.1; Kovács Á.1; Burda B.;


Ceglédi KKSE Szent Kereszt - Ceglédi KKSE Táncsics 10-12 (5-5)

CKKSE Szent Kereszt: Varga L.9; Bujdosó B.; Bogár B.; Princz O.; Hanga L.; Oláh B.1; Mezei O.; Kazai F.;

CKKSE Táncsics: Jenei M.; Vermes L.; Csorba T.2; Dombai O.4; Tóth M.2; Mucsányi B.; Gál B.; Kovács B.3; Kovács Á.1; Burda B.;


Gratulálunk a fiataloknak, további sok sikert és kellemes pihenést kívánunk a szünidőre!

 

DSC 0517 1DSC 0701 1DSC 0460 1DSC 0518 1DSC 0625 1




Megosztás