Eseménynaptár

<<  Szeptember 2018  >>
 H  K  Sz  Cs  P  Sz  V 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930

NB I. TABELLA 18/19

1. MOL-PICK Szeged
 2.  Grundfos Tatabánya KC
3. Telekom Veszprém
4. Sport36-Komló Csurgói KK
5. HE-DO B.Braun Gyöngyös
6. Csurgói KK
7. Ceglédi KKSE
8. Dabas KC VSE
9. Ferencvárosi TC
10. Balatonfüredi KSE
11.  Mezőkövesdi KC
12. CYEB Budakalász
13. DVTK-Eger
14. Vecsési SE

 

 

Szponzoraink

cimer bss
 abonett  ep
 patent logo infocegled
 
-hummel padló

JV SELECT JPEG
Logo BEMER Group RGB
szzrt-logo
konfido-max-logo
543ce83c1cec8


polimedia

Támogatóink

Ismét pályán az U9

várkonyi

Ismét mérkőzések az U9-es korosztályban

2017.12.09-én Érden lépett pályára az 5 db U9-es csapatunk 2-2 mérkőzéssel.

A hosszú út után 11 órakor az Érdi sportcsarnokban megkezdődtek az összecsapások a Ceglédi KKSE csapatainak is. A srácok nagyon ügyesek voltak és öröm látni a fejlődést mind az 5 csapatban.

Résztvevő csapatok

-Ceglédi KKSE Táncsics

-Ceglédi KKSE Várkonyi 1

-Ceglédi KKSE Várkonyi 2

-Ceglédi KKSE Szent Kereszt

-Ceglédi KKSE Református

-Diósdi DSE

-Dabas KC VSE

-KUK SE Érd

Mérkőzések:

1.Mérkőzés

Ceglédi KKSE 2 – Dabas KC VSE 8 – 13 félidő (6-5)

Ceglédi KKSE Várkonyi : Sebők János .; Németh Dominik.; Szöllősi Ádám 7.; Nagy Alex .; Batu Zalán 1.;

2.Mérkőzés

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 – Ceglédi KKSE Református  3-15 félidő (1-8)

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 : Szepesi Péter 2.; Jancsó Botond.; Facskó Ádám .; Németh Levente 1.; Kondor Pál.; Ivádi Máté.; Fodor Ádám .; Perjési-Szabó Ferenc.; Tóth Tamás .;

Ceglédi KKSE Református: Kelemen Barnabás 4.; Andó Botond 1.; Ungvári Tibor 5.; Kádár Zalán 5.; Bíró Marcell .; Bujáki Botond .; Vincze Zalán .;

3. Mérkőzés

Ceglédi KKSE Várkonyi 2 – KUK SE Érd 1-23 félidő (1-14)

Ceglédi KKSE Várkonyi 2 : Sebők János .; Németh Dominik.; Szöllősi Ádám 1.; Nagy Alex .; Batu Zalán .;

4. Mérkőzés

Dabas KC VSE – Ceglédi KKSE Táncsics 13-8 félidő (8-6)

Ceglédi KKSE Táncsics: Burda Bence 1.; Csorba Ádám .; Csorba Tamás.; Dombai Ottó .; Koncz Áron .; Kovács Balázs 5.; Tóth Mátyás .; Plangár Máté .; Kovács Ákos 2.;

5. Mérkőzés

Ceglédi KKSE Református – Ceglédi KKSE Szent Kereszt 13-9 félidő (9-2)

Ceglédi KKSE Szent Kereszt : Kazai Ferenc .; Balaska Attila .; Bujdosó Bence 1.; Bogár Balázs .; Mezei Olivér.; Oláh Balázs .; Hanga Levente .; Varga Levente 4.; Princz Olivér .; Palásti Milán 4.;

Ceglédi KKSE Református : Kelemen Barnabás 1.; Andó Botond .; Ungvári Tibor 4.; Kádár Zalán 7.; Bíró Marcell .; Bujáki Botond .; Vincze Zalán 1.;

6. Mérkőzés

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 – Diósdi DSE 5-15 félidő (3-11)

Ceglédi KKSE Várkonyi 1 : Szepesi Péter 5.; Jancsó Botond.; Facskó Ádám .; Németh Levente .; Kondor Pál.; Ivádi Máté.; Fodor Ádám .; Perjési-Szabó Ferenc.; Tóth Tamás .;

7. Mérkőzés :

Ceglédi KKSE Szent Kereszt – KUK SE Érd 4-15 félidő (3-7)

Ceglédi KKSE Szent Kereszt : : Kazai Ferenc .; Balaska Attila .; Bujdosó Bence .; Bogár Balázs .; Mezei Olivér.; Oláh Balázs .; Hanga Levente .; Varga Levente .; Princz Olivér 1.; Palásti Milán 3.;

8. Mérkőzés

Diósdi DSE – Ceglédi KKSE Táncsics : 16-7 félidő (7-5)

Ceglédi KKSE Táncsics : Burda Bence .; Csorba Ádám .; Csorba Tamás.; Dombai Ottó 1.; Koncz Áron .; Kovács Balázs 3.; Tóth Mátyás .; Plangár Máté 1.; Kovács Ákos 2.;

Nagyon Köszönjük az ellátogató szülőknek a segítséget az utazásban , és hogy bíztatták és szurkoltak a Ceglédi gyermekeknek.

Megosztás