Címlap Cikkek Korábbi évadok hírei

Közel a pontszerzéshez

Az NB I tizenhetedik fordulójában a Gál József sportcsarnokban a Gyöngyös csapatával mérkőztek  meg a ceglédiek.

Ceglédi KKSE – Gyöngyös 26-28 (12-14)

Cegléd: Bősz, Lakos (kapusok)  Dengi, Lászlai 7, Perisic 6, Vujovic, Lepsényi 1, Takács 4, Antal 1, Pocsai 4, Bíró 3

A mezőkövesdi találkozóhoz hasonlóan ez az összecsapás sem volt mentes a  fordulattól. 3-1-es hazai vezetés után 4-6-ra fordítottak a vendégek, akik a 19. percben már 14-8-ra vezettek. A játékrész hajrája a Ceglédé volt, hiszen két gólra felzárkózott és a második félidő közepére ki is egyenlített (19-19). A vezetést viszont nem sikerült átvenni, a  Gyöngyös ismét két-három gólos előnyt szerzett és a vezetést már nem is adta ki a kezéből.

Kökény István: Nagy szívvel és akarattal háromszor is visszajöttünk a meccsbe és szerencsésebb végjátékkal akár a győzelmet is megszerezhettük volna.

Utánpótlás csapatok eredményei:

ifjúsági: Cegléd – Gyöngyös 28-30 (14-16)

Góldobók: Szilágyi Z. 9, Apró 8, Bugyi 6, Imregi, Illés 2-2, Peszeki 1

Jakab László edző: A fiúk hozzáállásával elégedett voltam. A rutinosabb csapat nyert.

junior: Cegléd – Gyöngyös 27-38 (15-18)

G: Bányai 6, Imregi, Román 5-5, Müller 4, Peszeki, Bugyi, Egyed 2-2, Apró 1

Jakab László:  45 percig bírtuk erővel, a végére elfogyott a szufla.